Konya-İstanbul Hızlı Tren seferleri başlıyorKonya-İstanbul Hızlı Tren seferleri başlıyor :Konya Milletvekili Mustafa Kabakcı, olağanüstü bir durum olmazsa Konya-İstanbul Hızlı Tren seferlerinin 29 Mayıs’ta başlayacağını söyledi.

Konya Milletvekili Mustafa Kabakcı, olağanüstü bir durum olmazsa Konya-İstanbul Hızlı Tren seferlerinin 29 Mayıs’ta başlayacağını söyledi. Maden kazasına da değinen Kabakcı, “Hem devlet hem de özel sektör gerekli dersleri çıkarmalı” dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Kabakcı, partisinin il binasında düzenlediği basın toplantısında gündemdeki konuları değerlendirdi. Mustafa Kabakcı’ya basın toplantısında AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Nusret Yılmaz da eşlik etti. Kabakcı’nın gündeminde Soma’daki maden faciası, Şehir Hastanesi, Konya-İstanbul Hızlı Tren seferleri vardı. Kabakcı, olağanüstü bir durum olmazsa Konya-İstanbul Hızlı Tren seferlerinin 29 Mayıs’ta başlayacağını duyurdu. Ulaşımdaki yatırımların artarak devam ettiğini söyleyen Kabakcı, seferlerle birlikte İstabul’un Konya ile buluşacağını vurguladı.

 

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.