Metrobüste Ücretsiz İnternetMetrobüste Ücretsiz İnternet :Dünyanın en kalabalık ve her geçen gün henüz da kalabalıklaşan illerinden biri olan İstanbul’da trafik derdini bir nebze de olsa azaltan metrobüsler sizi trafik çilesinden bir nebze de olsa kurtarırken sundukları ücretsiz internet servisi ile hizmetini bir adım ileri taşıdı.

Ücretisiz internet İstanbul’da henüz önce belirli belediyeler ve belirli hatlarda çalışan otobüslerde aracılığı ile hakla sunulurken İstanbul Büyükşehir Belediyesi taradından yapılan izah ile ücretisz internet müjdesi erişim için metrobüs kullanan yurttaşlar için de verildi.

Metrobüste ücretsiz internet keyfini yaşamak için yapmanız gereken tek şey kablosuz ağlar arasında ‘İETT Metrobüs’ ismini bulmak ve hiçbir şifreye ve kullanıcı adına ihtiyaç duymadan ücretsiz internetinizin keyfini çıkarmak.

Hazır ücretsiz demişken metrobüste ücretsiz internet keyfi yaşarken sizin için seçtiğimiz ve stresinizi atabileceğiniz 5 ücretsiz Android Oyununa göz atmak ister misiniz?

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.