TCDDye Ait Hangar Organik Ürün Parazına Dönüştürülecek

TCDDye Ait Hangar Organik Ürün Parazına Dönüştürülecek :Nazilli’de TCDD’ye ait kullanılmayan hangarlar onarımdan geçirildikten sonra organik ürünlerin satılacağı merkezlere dönüştürülücek.


Nazilli’de TCDD’ye ait kullanılmayan hangarlar onarımdan geçirildikten sonra organik ürünlerin satılacağı merkezlere dönüştürülücek.

Kaymakam Mehmet Okur, hangarlarda incelemelerde bulunup, yetkililerden çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Daha sonra bir açıklama yapan Okur, “Burası uzun yıllar atıl durumda kalmış, kullanılmayan ve çürümeye terk edilmiş bir yer. Biz Nazilli Kaymakamlığı olarak Köylere Hizmet Götürme Birliği ile hazırlamış olduğumuz proje neticesinde hem bu binayı çürümekten kurtarmak hem de ekonomimize ve kültürümüze kazandırmak için güzel bir proje hazırladık. İlgili yerlerden gerekli izinlerimizi aldık. Dolayısı ile görüldüğü gibi bu binanın restorasyon çalışmaları devam ediyor. Bina bittiği zaman güzel bir eser ortaya çıkacak. Burada organik ürünler satılacak” diye konuştu.
Meydanda evlenme teklifi

Nazilli’de bir genç belediye meydanında kız arkadaşına meşale ve havai fişeklerle evlenme teklifi yaptı.

Nazilli Belediyesi ParkBahçe Müdürlüğünde çalışan Zafer Kahramanoğlu (27) arkadaşlarının da yardımları ile Emine Kösehan’ı (24) Belediye Meydanı’na davet etti. Burada kız arkadaşına havai fişekler ve meşaleler arasında evlenme teklifi yapan Kösehan, olumlu cevap alındı.

Bu sırada çevrede bulunan vatandaşlar da çifti alkışladı.

 


İlk yorum yapan olun

Yorumlar