Yapı Merkezi İDİSYapı Merkezi İDİS :Yapı Merkezi İDİS (İzleme Denetim & İletişim Sistemleri) A.Ş. , Yapı Merkezi’nin karayolu ve raylı sistemler ulaşım endüstrisinde; yenilikçi, uygun maliyetli ve ödüllü projeler sunma yeteneğini ve bu alandaki uzmanlığını güçlendirmek amacı ile 2012 yılında kurulmuştur.

YM İDİS, Yapı Merkezi’nin geniş sistem mühendisliği bilgisini ve büyük ulaşım projelerinin karmaşık sorunlarına çözümler üretme yeteneğini arttırmayı hedeflemektedir.

Başlıca iş hedefleri:

Güvenlikten ve yüksek teknolojiden ödün vermeden şirket içi ve dışı müşterilerine rekabetçi ürünler ve çözümler sunmak,
Sistem çözümlerini maksimum verim ve optimum maliyet ile tasarlayarak ve entegre ederek kendi alanında tercih edilen tedarikçi olmak,
Motive edici, heyecan verici, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlayarak tercih edilen bir işveren olmak,
Bir parçası olduğu projelerin ve çözüm sunduğu sistemlerin çevresel performansını optimize etmek,

YM İDİS; Bilgi ve İletişim Teknolojisindeki değişimlerin ortaya çıkardığı zorlukları aşmak, Yapı Merkezi’nin ulaşım sanayisindeki liderliğini güçlendirmek ve çalıştığı sektördeki Bilgi ve İletişim Teknolojisi ile Kontrol Sistemleri mühendislik uygulamalarındaki ilerlemelere öncülük etmek amacıyla kardeş şirketleri ve teknolojik çözüm ortaklarıyla çalışmaya başlamıştır.

Araştırma ve Geliştirme YM İDİS için her zaman öncelikli bir iş alanı olacaktır. Bu amaç ile yeni nesil, düşük maliyetli demiryolu sinyalizasyon ve kontrol sistemlerinin geliştirilmesi için, 2013 yılının 3. çeyreğinde İstanbul Teknik Üniversitesi kampüsünde teknoloji merkezi açılacaktır.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.