Amberg Technologies Kusursuz Demiryolu Ölçüm Cihazlarını TanıttıAmberg Technologies kentiçi ve şehirlerarası trenler için inşaa edilen demiryolu hatlarının ölçümü için kullanılan hat ölçüm cihazları konusunda çözümler üreten 40 farklı ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir İsviçre firması.

Amberg Technologies demiryolu ölçümünde sürekli çalışma ve sistemlerin evrensel olarak uygulanması sayesinde, demiryolu yapımı ve tünel işlerinde uzman bir firmadır. Uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde kusursuz ölçümler yapabilen ölçüm aletleri üreten firma, uluslararası demiryolu sanayisine dayalı bir ortak olarak, Amberg Rail ray hattı yapımı, bakımı ve gabari profil ölçümünde mümkün olan en yüksek verim ve esnekliği sağlayan projeye özgü sistem çözümleri sunar.

İsviçreli Amberg Technologies firması geçen hafta TCDD 3. Bölge için yaptığı ürün tanıtım toplantısının ardından yeni yapılan İZBAN hattının ölçümü için GRP System FX ürünüyle ölçümler yaptı. TCDD yetkililerinin katıldığı tanıtımda yurtdışından gelen uzmanlar GRP System FX ile hızlı ve kolay hat ölçümünün detaylarını TCDD hat ölçüm ekibiyle paylaştı. Ürünle ilgili detaylı bilgiyi buradan indirebilirsiniz.

Mevcut uygulamalar 3 grupta özetlenebilir:
* Amberg Sabitli Hat (Slab Track)
* Amberg Buraj (Tamping)
* Amberg Gabari (Clearance)

Amberg Sabitli Hat (Slab Track)
394.3 km/saat mi? Hiç sorun değil! Sabitli hat projelerinin yapım, görüntüleme ve bakımı süresince tipik gereklilikler için en uygun hale getirilmiş entegre ölçüm çözümü. Milimetre toleransında ray hattı konumları tespit ve denetimi – sabitli hat yapım ve bakımında entegre ölçüm çözümü ile.

Amberg Gabari (Clearance)
Gerçek zamanlı sonuçlarla hızlı ve kesin gabari değerlendirmeleri
Tipik demir yolu analiz ve dokümanları ile tamamlanan otomatik gabari ölçümünde modüler sistem çözümü.
Kapsamlı Amberg Gabari (Clearance) sistem çözümü tüm özel bilgi ihtiyaçlarınızı karşılar.

Amberg Buraj (Tamping)
Kusursuz Ray Hatları! Buraj ölçümü tabanlı kontrol noktası veya ray hattı güzergah verileri için üstün performanslı sistem çözümü. Amberg Technologies’ in mobil ölçüm çözümü Amberg Buraj (Tamping) balastlı hat yapım ve bakımı için ray hattı konum hatalarını tespit eder. Zaman ve mekandan bağımsız, prezisyonlu ve etkili ölçüm verileri son olarak buraj makinesinde kullanılır.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.