Kaynak Fethiye tramvay projesini anlattıKaynak Fethiye tramvay projesini anlattı :Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası meslek kuruluşları toplantısında Fethiye Belediyesi Ulaşım Hizmetleri sorumlusu Fikret Kaynak Fethiye’de tramvay projesini anlattı. Görsel efektlerle anlatılan tramvay projesinde Atatürk ve çarşı caddelerine oto park yer almıyor.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan yönetimindeki meslek kuruluşları Güç birliği toplantısına Fethiye’deki sivil Toplum kuruluşları Başkan ve üyeleri katıldı.

Toplantıda Fethiye Belediyesi Ulaşım Hizmetleri sorumlusu Fikret Kaynak köprübaşı mevkiinden başlayan Atatük ve Çarşı caddeleri boyunca devam eden tramvay projesinde yollar genişletilip otoparklar kaldırılırken sol taraftada bisiklet yolları bulunuyor. Araçlarında durmadan seyredebildiği caddelerde tramvayla toplu taşıma yapılıyor. Ring sistemi yer alıyor. Toplantıda ayrıca Muğla Büyükşehir Belediyesiyle Muğla Valiliğine yapılan ziyaretler hakkında bilgi verilirken tekne bağlanması konusundaki sıkıntının aşılabilmesi için 80-100 kapasiteli ilave yat bağlanabilecek yüzer iskeleler yapılması ve yat çekek yerinin şehir içinden taşınması da görüşülüp karara bağlandı.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.