Konya-Ankara arası yeni hızlı tren setleri ile 1 saat 15 dakikaya inecekKonya-Ankara arası yeni hızlı tren setleri ile 1 saat 15 dakikaya inecek :AK Parti Konya Milletvekili Ayşe Türkmenoğlu, Konya Basın Konseyi Başkanı Ahmet Hakan Bahçıvan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ahmet Hamak Bahçıvan ve yönetimine yeni dönemde başarılar dileyen Türkmenoğlu, Konya Basın Konseyi’nin Konya için önemli bir değer olduğunu söyledi.
TBMM genel kurullarından fırsat buldukça her hafta sonu Konya’ya geldiğini belirten Türkmenoğlu, hızlı trenle ilgili yaşanan bir gelişmeyi de anlattı. Türkmenoğlu, Konya-Ankara arasında kullanılacak olan yeni hızlı tren setlerinde son aşamaya gelindiğini belirterek, saatte 300 kilometre hız yapan ve Konya-Ankara arasını 1 saat 15 dakika indirecek hızlı tren setlerinin yakında hizmete girmesini beklediklerini kaydetti.

Konya Basın Konseyi Başkanı Ahmet Hakan Bahçıvan da, Basın Konseyi olarak Konya adına yapılması gereken güzel hizmetlerde kurumlarla birlikte çalışma noktasına dikkat çekti. Bahçıvan, Türkmenoğlu’na nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.