Bayramda köprü ve otoyollardaki OGS ve HGS geçişleri ücretsizBayramda köprü ve otoyollardaki OGS ve HGS geçişleri ücretsiz :Ramazan bayramının yaklaşması ile birlikte pek çok şehirde şehir içi otobüslerin bedava olacağı gündeme geldi. Ankara Büyükşehir belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi her bayramda olduğu gibi toplu taşıma araçlarının bedava olacağını duyurdu.

Köprü ve otoyol geçişleri bayram süresince ücretsiz olacak. Ücretsiz geçişler 28.07.2014 00:01 itibari ile geçerli olacak. Köprü ve otoyollardaki OGS ve HGS sistemleri 30 Temmuz 2014 saat 23:59’a kadar duraklatılacak. Bu geçişler bedava olacak.

Ücretsiz geçiş başlangıç : 27 Temmuz 2014
Ücretsiz geçiş bitiş : 30 Temmuz 2014

2014 Ramazan Bayramı süresince köprü ve otoyol geçişlerinden ücret alınmayacak.

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nin oy birliğiyle kabul ettiği sonuç Ramazan ve Kurban bayramında ulaşım % 50 İndirimli olacak. Buda demek oluyor ki 19-21 Ağustos tarihlerini kapsayan üç günlük Ramazan Bayramı süresince İETT Otobüsleri, Metrobüs, Özel Halk Otobüsleri, Otobüs AŞ, Metro,Tramvay, Füniküler ile Şehir Hatları Vapurları yüzde 50 indirimli hizmet verecek. İstanbullular indirimden bayram günleri olan pazar, pazartesi, salı ve çarşamba günü faydalanabilecek.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.