Bilecikte Yollar Hızlı Tren İçin GenişletiliyorBilecikte Yollar Hızlı Tren İçin Genişletiliyor :Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ay, İstasyon Mahallesi’ndeki tesislere ulaşımı sağlayan yolların, gerçekleştirilecek olan yenileme ve genişletme çalışmalarıyla daha kullanışlı hale geleceğini belirtti.

Abdullah Ay, şehrin çeşitli noktalarındaki çalışmaları inceleyerek, yapılması gerekenleri yaptıklarını belirtti. Ay, ”Karasu Gençlik ve Yaşam Adası, Bilecik Belediyesi Su Eğlence Dünyası, Kapalı spor Salonu, Bilecik Belediyesi Atık Su Bertaraf Tesisi, Bilecik Belediyesi Mezbahası’nın da bulunduğu yol üzerinde denetimlerde bulunduk. Bu alanda saydığımız tesislerle birlikte Hızlı Tren İstasyonumuzun da ulaşımının sağlanacağı noktadayız. Yol genişletme çalışmalarımız başladı ve devam ediyor. Genişletme ve yenileme çalışmalarını yaptığımız bu yol, birçok tesisimize ulaşım noktası olacağı için son derece önemli. Gerçekleştirilen çalışmalarla yolumuz çok daha sağlıklı ve kullanışlı olacaktır.”

Abdullah Ay, yapılan çalışmaların bitmesi durumunda bölgenin şehir için ayrı bir cazibe alanı haline geleceğini sözlerine ekledi.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.