Ölüm Kavşağı IşıklandıÖlüm Kavşağı Işıklandı :Karacabey’de ölümlü kazaların adresi Soğan Pazarı kavşağına trafik ışıkları konuldu.
Karacabey Belediyesi ile karayolları ortak çalışması sonucu konulan trafik ışıkları kavşağa rahat bir nefes aldırdı. Kavşakta çalışmaların bittiğini ve sinyalizasyon sisteminin etkin olduğunu belirten Belediye Başkanı Ali Özkan “Göreve geldiğimiz günden beri yakından takip ettiğimiz bir konuydu. Karayolları ile istişarelerimiz ve ortak çalışmamız neticesinde artık kavşak güvenli hale getirildi” dedi.
Yıllardır ilçede ölüm kavşağı olarak anılan noktanın bundan böyle üzücü kazaların adresi olmaktan çıkacağını belirten başkan Özkan “Göreve gelir gelmez gündemimize aldığımız konulardan birisiydi bu. Süren incelemeler ve istişareler sonucu kavşakta sinyalizasyon sistemi yapılmasına karar verilmiş ve harekete geçilmişti. Belediye ekiplerimiz ışıklandırma işinin daha çabuk hayata geçmesi için çalışmalarında karayollarına destek vermişti. Umuyoruz artık bu kavşaktan kaza haberleri almayacağız” diye konuştu.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.