Saruhanlıda Hemzemin Geçitlerde Düzenleme (Foto Galeri)Saruhanlıda Hemzemin Geçitlerde Düzenleme :Saruhanlı’da ilçe sınırları içinde kalan hemzemin geçitlerde güvenliği artırmak için bir takım fiziki düzenlemeler yapılacak. Geçit görüşü olmayan atıl haldeki hemzemin geçitler ise kapatılacak.

Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) 3 Bölge Müdürlüğü’ne ait Yol Muayene Makinesi ile ilçedeki hemzemin geçitleri inceleyerek, TCDD Manisa-Akhisar arası kısım Şefi Şakir Kaya’dan bilgi aldı.

Başkan Yaralı, Saruhanlı İstasyon Şefliği’nden itibaren Hacırahmanlı, İshakçelebi, Dilek ve Kayışlar mahalleleri ve bu demiryolu güzergahı üzerinde bulunan hemzemin geçitleri yerinde inceledi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Yaralı, ilçe sınırları içinde kalan hemzemin geçitlerdeki trafik kazalarını sıfıra indirmek, geçit emniyetini artırmak için TCDD ile ortak bir çalışma yapacaklarını, geçit görüşü olmayan atıl haldeki hemzemin geçitlerin ise kapatılacağını belirtti.

Başkan Yaralı’nın hemzemin geçitlerdeki incelemelerinde Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Gökmen, Belediye Meclisi Üyeleri Fahrettin Ayçiçek ve İbrahim Erselvi ile TCDD yetkilileri de hazır bulundu.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.