Vali Coş Tüvasaş İftarına KatıldıVali Coş Tüvasaş İftarına Katıldı :Türkiye Vagon Sanayi A.Ş (TÜVASAŞ), işçi personeline TÜVASAŞ Lokalinde iftar yemeği verdi. İftara Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’da katıldı.

İftara, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay TÜVASAŞ Genel Müdürü Erol İnal, Genel Müdür Yardımcıları Cuma Çelik, Hikmet Öztürk ve Turgut Köksal, üst düzey yöneticiler, sendika temsilcileri ile fabrika işçileri katıldı.

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş yemekte yaptığı konuşmada, “Ramazan ayında hep beraber aynı sofrayı paylaşıyoruz. Bize bu güzelliği yaşatan Genel Müdürlüğümüze ve davete icabet edip bu iftar sofrasının gerçekleşmesine vesile olan bütün kardeşlerimize, sevincimize ortak olan Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay’a teşekkür ediyorum” dedi.

TÜVASAŞ’ın başarılarıyla iftihar ettiklerini belirten Vali Coş, “Bu başarıda hepinizin emeği var, sizleri tebrik ediyorum. İnşallah Ramazan ayının da bereketinden istifade ederek daha büyük başarılara doğru hep beraber koşacağız. İlimizi, ülkemizi daha iyi yerlere taşıyabilmek için gayret göstereceğiz” diye konuştu.

Ramazan ayının ülkemize ve tüm dünyaya barış, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulunan Genel Müdür Erol İnal, TÜVASAŞ’ın İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından her yıl düzenlenen ”Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” araştırmasında 2013 yılı verilerine göre kamu kuruluşları arasında 10’uncu, tüm kuruluşlar arasında 260’ıncı sırada yer aldığını söyledi. Erol İnal, 2013 yılında 338 Milyon 800 bin TL olan net üretimden satışları 1 Milyar TL’ye çıkartmayı hedeflediklerini vurguladı.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.