Akçapınar Mahallesi Yolunda Asfalt Bakım ve Onarım Çalışması Yapılıyor

Akçapınar Mahallesi Yolunda Asfalt Bakım ve Onarım Çalışması Yapılıyor :Taraklı Belediyesi, kış mevsiminde hasar gören yollarda bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.
Taraklı Belediyesi, kış mevsiminde hasar gören yollarda bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Tahrip olan yollarda zaman kaybetmeden çalışmalara başlayan belediye ekipleri, asfaltla yama çalışmalarını aralıksız bir şekilde devam ettiriyor.
Kar, buz ve tuzdan dolayı yıpranan ve bozulan yollarda, asfalt yaması ile bakım ve onarım çalışmalarının titizlikle sürdüğünü belirten yetkililer konuyla ilgili şunları söylediler. “Taraklı Belediyesi olarak Bazı mahallelerimizde meydana gelen asfalttaki delikler trafik konforunu rahatsız ediyor, araç sürücülerine zor anlar yaşatıyordu. Bununla ilgili yama çalışmalarına hız verdik.Havalar uygun olduğu müddetçe önümüzdeki günlerde diğer mahallelerimizde de yama çalışmalarımızı sürdürerek sürücülerimizin taşıt trafiğinde rahat hareket etmelerini sağlayacağız.” dediler.

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.