Mersin Büyükşehir Belediyesi ilçelerde asfalt atağı başlattıMersin Büyükşehir Belediyesi ilçelerde asfalt atağı başlattı :Mersin Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Gülnar’a bağlı Yanışlı Mahallesi’nde Mavi Çini Sitesi Orta Burun mevkiinde asfaltlama çalışması başlattı. Ekipler, mahallede 2 kilometre bir kat soğuk asfalt çalışması yaptı.
Asfalt çalışmasını yerinde inceleyen Mersin Büyükşehir ve Gülnar Belediyesi Meclis Üyesi ve Gülnar Belediye Başkanvekili Yüksel Çelik yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sadece Yanışlı Mahallesi’nde değil, Gülnar’a bağlanan her mahallenin önemli hizmet eksiklikleri olduğunu kaydeden Başkanvekili Yüksel Çelik, Gülnar Belediyesi’nin bu eksikliği kapatabilecek gücünün olduğunu vurguladı. Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne de yaptığı hizmetler için teşekkür eden Çelik, Büyükşehir Belediyesi ile el ele vererek bütün yolların asfaltlanacağını ve ilçenin her türlü sorununu Büyükşehir Belediyesi ile omuz omuza vererek çözeceklerini söyledi. Gülnar mahallelerinde de çalışmalarının olduğunu ve şu anda Şeyhömer Mahallesi’nde parke çalışmalarının hızla devam ettiğini anlatan Çelik, tüm mahallelere bu hizmeti götüreceklerini söyledi.
Şeyhömer Mahallesi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyen Gülnar Belediye Başkanvekili Yüksel Çelik ve ekibi mahalle halkıyla görüşüp isteklerini dinledi. Mahalle sakinleri adına konuşan mahalle muhtarı, belediye hizmetlerinden çok memnun olduklarını, her türlü isteği kendilerine rahatça iletebildiklerini söyledi.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.