Sümerevler Mahallesinde Asfalt Çalışması Devam EdiyorSümerevler Mahallesinde Asfalt Çalışması Devam Ediyor :Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Saha Amirliği ekipleri tarafından yapılan yol yapım ve asfalt çalışmaları devam ediyor.
Adıyaman’da asfaltsız cadde ve sokakların asfaltla buluşması amacıyla yürütülen faaliyetlerle birlikte her gün yeni güzergahlar asfaltla buluşuyor. Önceki gün Sümerevler Mahallesi’ne odaklanan asfalt ekiplerince, diş hastanesi civarında 4 ayrı sokak sıcak asfaltla buluşturuldu. Mahallenin yeni yapılaşan bölgelerinde açılan sokakların önce altyapısının tamamlanacağı, ardından asfaltlanacağı belirtildi. Şu sıralar diş hastanesinin batısında gerçekleştirilen yoğun çalışmaların neticelenmesiyle birlikte birçok sokak asfaltlanacak.
Belediyenin asfalt ekipleri tarafından sürdürülen faaliyetleri yerinde gören mahalle muhtarı Mehmet İzci, “Sümerevler Mahallesi şehrimizin en büyük mahallelerindendir. Birçok bölgesinde yeni yapılaşmalar var. Yapılaşmalarla birlikte doğal olarak yeni cadde ve sokaklar açılıyor. Bu sokaklara altyapı ve asfalt lazım. Sokakların daha çok kullanılabilir hale gelmesi için belediyemiz tarafından gayret sarf ediliyor. Mevcut faaliyetlerin neticelenmesiyle birlikte sokaklarımız daha temiz hale gelecek. Böylece yazın tozundan, kışın çamurundan kurtulmuş olacağız. Gayretlerinden dolayı şahsım ve mahallem adına belediyemize teşekkür ediyorum” dedi.

Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.