Kayseri Ulaşım AŞ edilon)(sedra Çözümlerini Tercih Etti

Kayseri Ulaşım AŞ edilon)(sedra Çözümlerini Tercih Etti :Kayseri Ulaşım AŞ yetkilileri Dünya’nın en büyük demiryolu fuarı olan InnoTrans’ta, edilon)(sedra firmasını ziyaret etti. Kayseri Tramvayı Talas hattı için tercih edilen hemzemin geçitleri Türkiye’ye getiren firmanın yetkilileriyle buluşan uzmanlar, modern ve kalıcı hemzemin geçit örneklerini fuarda da incelme fırsatı buldular.

edilon)(sedra firması Türkiye ve Ortadoğu müdürü Joachim Spors, kalıcı beton hemzemin geçitlerin Kayseri için tercih edilmesinden dolayı mutlu olduklarını belirterek şunları söyledi: Avrupa ve Dünya’da tercih edilen beton içine gömülü hemzemin geçit uygulamasını ilk olarak Kayseri’de uyguladık. Yaklaşık 100 m’lik mesafe için uygulanan beton içine gömülü ERS çözümü tramvaylar için toplam sahip olma maliyeti bakımından ekonomik ve uzun ömürlü. Betona metal bağlantı parçalarıyla bağlanmadan, polimer özel malzemeyle gömülen ray sayesinde sağlanan esneklikle, çok konforlu kullanım sağlandığını belirten Bay Spors, şöyle devam etti: Prefabrik beton içine Corkelast adı verdiğimiz malzeme ile gömülen rayları 50 yıla kadar kullanmanız mümkün. Evimin yakınında her gün işe giderken geçtiği hemzemin geçit sisteminin 24 yıldır kullanıldığını söyleyen Bay Spors, bakım gerektirmeyen sistemlerin özellikle ağır karayolu trafiği olan yerlerde kullanılması gerektiğini söyledi.

Elektrik ve ses izolasyonun sağlandığı ‘Kalıcı Beton HemzeminGeçitler‘ konusunda TCDD ve Belediyeleri bilgilendiren edilon)(sedra çalışanları ile hatıra fotoğrafı çektiren Bay Spors, edilon)(sedra firmasının gömülü ray sistemleri konusundaki çözümlerinin Türkiye şartlarına uygun olduğunu belirterek, önümüzdeki günlerde diğer çözümler hakkında bilgi veren edilon)(sedra YouTube kanalına davet etti.

Detaylı bilgi için: www.edilonsedra.com
YouTube: www.youtube.com/channel/

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.