Mercedes-Benz’den Ulusoy Logistics filosuna 105 kamyon

Mercedes-Benz’den Ulusoy Logistics filosuna 105 kamyon :Mercedes-Benz’den yapılan açıklamaya göre, lojistik sektörünün öncü firmalarından Ulusoy Logistics, tercihini Mercedes-Benz’den yana yaptı. Ulusoy Logistics, Mercedes-Benz Türk yetkili bayii Koluman Motorlu Araçlar aracılığıyla yapılan satışla 65 adet Mercedes-Benz Actros 1844 LS çekici, 25 adet Axor 1840 LS çekici, 15 adet de Axor 3229 C kamyon olmak üzere toplamda 105 adet aracı törenle teslim aldı.
Ulusoy Logistics’in filosunu güçlendirmek amacı ile yaptığı bu yatırım, Mercedes-Benz Türk Finansal Hizmetler şirketi tarafından desteklendi. Mercedes-Benz Türk Finansal Hizmetler, Actros ve Axor model araçlardan oluşan geniş filonun finansmanını sağladı.
Açıklamada görüşlerine yer verilenMercedes-Benz Türk Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün, “Bu teslimat bizim için büyük önem taşıyor. Ulusoy Logistics, sektör ortalamasına göre büyük filoya sahip. Bu yeni işbirliğine her iki taraf açısından de yepyeni bir kazanımdiyebiliriz. Ulusoy Logistics’in böylesine hacimli bir satış ve yatırım ile filosuna girebilmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.
Sülün, iş birliğinden ve Mercedes-Benz markasına olan güvenlerinden dolayıUlusoy Logistics şirketi yöneticive çalışanlarına teşekkür etti.
Ulusoy Uluslararası Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alican Ulusoy da “Mercedes-Benz ile kurduğumuz bu yeni iş ortaklığı bizler için önemli bir adım. Mercedes-Benz ürünlerinin yüksek kalitesi tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hepimizin kabul ettiği bir durum. Bunun yanı sıra Koluman ve Mercedes-Benz yetkililerinin rekabetçi, hızlı ve uyumlu çalışmaları, hem satış hem de servislerinden alınan desteğin maksimum verimde olması sebepleriyle bu markayı tercih ettik” değerlendirmesinde bulundu.İlk yorum yapan olun

Yorumlar