Metrobüs durağının üstündeki üst geçidi demir boru tutuyor

Metrobüs durağının üstündeki üst geçidi demir boru tutuyor :D-100 karayolu üzerinde Bayrampaşa- Maltepe metrobüs durağının üstündeki, yaya ve araçların geçtiği üst geçidin tonlarca ağırlığındaki demir korkulukları görenleri korkutuyor. Yoldan geçen araçların üzerine doğru yatan demir korkuluğun bir demir boru ile desteklendiği görülürken, vatandaşlar korkuluğun her an D-100 üzerinde seyreden araçların üzerine düşebileceğini belirtiyorlar.

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

2 Comments

  1. Bu gibi katliama kapı açan TEKNİK TERÖRÜN kontrolünü yapan bağımlı ve bağımsız DENETİCİLER nerede? Var mı? Varsa balık mı tutuyorlar? Yoksa, NEDEN YOK? Böylesi bir akla zarar şey İLERİ ülkelerde neden yok ta, ille de bizde var?
    Bu nasıl bir vicdan? Bu nasıl bir sistem, Bu nasıl yaradan korkusu? Bu nasıl mühendislik, yöneticilik, işverenlik, müteahhitlik, ustalık, işçilik, vatandaşlık, yurttaşlık???????

  2. Bu durum ne işin fıtratında, ne standartında, ne…, ne…, ne… Bu gözgöre göre gelen kaza, katliam, diğer tanımıyla TERÖRDÜR!

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.