Bakan Elvan ‘dan İstanbul’un trafik problemini çözecek müjde

Bakan Elvan ‘dan İstanbul’un trafik problemini çözecek müjde :Ulaştırma ve Habercilik Bakanı Lütfi Elvan “İstanbul’un trafik problemini çözmeyi amaçlayan projelerimizi bir kaç ay içinde açıklayacağız.” dedi.


Habertürk’te Balçiçek İlter’in konuğu olan Bakan Lütfi Elvan, yapımı devam eden 3. köprü ve Avrasya tüneli hakkında bilgiler verirken, İstanbul’un trafik problemini çözmek için hazırladıkları projeleri yakında açıklayacaklarını söyledi.

NİSAN AYINDASİLÜET ORTAYA ÇIKACAK
3.köprünün çalışmalarının son hızla devam ettiğini söyleyen Bakan Elvan “Şu anda çalışmalarda sıkıntı yok. Nisan ayında köprünün silüeti ortaya çıkacak. Programa uygun bir şekilde köprünün inşaatı devam ediyor.” dedi.

AVRASYA TÜNELİ BENİ HEYECANLANDIRIYOR
Avrasya tünelinde de çalışmaların devam ettiğini söyleyen Elvan “Avrasya tüneli projesi Türkiye’nin gurur duyacağı bir projedir. Bu proje beni çok heyecanlandırıyor.” şeklinde konuştu.

YAKINDA PROJELERİ AÇIKLAYACAĞIZ
İstanbul’un trafik problemin çözmek için de bakanlık olarak çalıştıklarını kaydeden Lütfi Elvan”İstanbul’un trafik problemini önemli ölçüde rahatlatacak, ciddi projelere başladık. Trafik problemini çözmeyi amaçlayan projelerimizi yakında açıklayacağız.” diye konuştu.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar