Çerkezköy Tren Seferleri 2015’te Başlayacak

Çerkezköy Tren Seferleri 2015’te Başlayacak :Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, TCDD 1. Bölge Müdürü Metin Akbaş’ın, tren seferlerinin 31 Ocak 2015 tarihinde başlayacağına dair açıklama yaptığını kaydetti..


Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, TCDD 1. Bölge Müdürü Metin Akbaş’ın, tren seferlerinin 31 Ocak 2015 tarihinde başlayacağına dair açıklama yaptığını kaydetti.

2013 yılının Şubat ayından beri tren seferleri yapılamayan Çerkezköy’de TCDD, tren seferlerinin başlamasına yönelik daha önce verdiği iki tarihi de ertelemişti. Konu ile ilgili açıklama yapan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, “Daha önce Haziran 2014’te başlaması planlanan tren seferleri, ’Altyapı işi projelerinin yapılması, platform kesitindeki anlaşmazlık, sözleşme gereği 3 veya 4 şantiyelerinin kurulamaması ve heyelanlı bölgede uygulama projesinin henüz tamamlanmamış olması’ gerekçeleri ile 25 Ekim’e ertelenmişti. TCDD 1. Bölge Müdürü Metin Akbaş tarafından yollanan 3’üncü bilgilendirme notunda da seferlerin bu kez 31 Ocak 2015 tarihinde başlayacağı ifade edildi” açıklamasını yaptı.


sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar