Gücede asfalt yol çalışmasıGücede asfalt yol çalışması :Güce Belediyesi, İl Özel İdaresi’nin de desteği ile Giyimli Mahallesi ve Fındıklı köyü arasındaki 9 kilometrelik stabilize yolu asfalt kapladı.
Güce Belediye Başkanı Aytekin Geçgel, yıllardır ihmal edilen 9 kilometrelik stabilize yolun Giresun İl Özel İdaresinin de desteği ile asfalta kavuşmasının mahalle sakinleri ve dolmuşçular kadar kendilerini de memnun ettiğini söyledi.
Geçgel, ”Asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. Göreve geldiğimiz gün ifade ettiğimiz gibi ilçeyi güzelleştirmeye, standardını yükseltmeye gayret edeceğimizi beyan etmiştik. Biz bu şehrin taşına, toprağına, insanına, ağacına hizmet etmeye söz verdik. Bu hizmetlerimiz devam ediyor. Giyimli Mahalle sakinleri artık yapılan bu çalışmalar sonucunda yıllardır özlemle bekledikleri asfalt yola kavuşmuş oldu. İlçemizin büyük sorunu olan yollarımızı bir taraftan genişletip asfaltlarken, bir taraftan da kilitli parke ile kaplayarak vatandaşımızı rahatlatacağız. İlçemizin yollarını adeta yeniden imar edeceğiz” dedi.

 

Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.