Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep demiryolu hattında denetleme gerçekleştirildi

Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep demiryolu hattında denetleme gerçekleştirdi :6.Bölge Müdürü Mustafa Çopur başkanlık ettiği heyet Servis Müdürleri, mühendisler ve ilgili personeller eşliğinde Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep hattında denetleme gerçekleştirdi.

Hat boyunca makinistlerle eşlik ederek yol ve trafik durumunu gözlemleyen Bölge Müdürü Mustafa Çopur yol yapım çalışmalarının olduğu noktalarda trenden inerek yol bakım onarım işçilerinin çalışmalarını yerinde gözlemledi. Mustafa ÇOPUR işçilerin hal ve hatırını sorarak onların düşünce ve önerilerini dinledi. Turne kapsamında ziyaret edilen istasyonlarda 2015 yılı plan ve çalışmaları yerinde incelendi.

Sabahın ilk ışıklarında Adana’dan yola çıkan Fevzipaşa, Narlı, Gaziantep hat kesiminde görevli personel tarafından içtenlikle karşılanan Bölge Müdürü Mustafa Çopur ve beraberindeki heyet turnesini akşam saatlerinde Gaziantep’ te sonlandırdı.

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.