Taşımalı Eğitim Şoförlerine Eğitim

Taşımalı Eğitim Şoförlerine Eğitim :Bodrum’da taşımalı eğitim sisteminde hizmet veren araç şoförlerine Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Denetim Amirliği ve Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı tarafından eğitim verildi.
Bodrum Ticaret Odası toplantı salonunda verilen eğitimde şoförlere yaptıkları işin önemi, araçların bakımlarının yapılması ve karayolları trafik kurallarına mutlak sürekle uyulması gerektiği vurgulanıp konu ile ilgili slayt gösterileri yapıldı.
Bodrum Şoförler Odası Başkanı Hasan Kablı, “İlçe jandarma komutanlığımızla birlikte taşımalı eğitim sisteminde çalışan üyelerimize yönelik eğitim semineri düzenledik. Jandarma trafik denetim amirliğinde görev yapan komutanlarımız şoförlerimizin dikkat etmesi gereken konular konusunda kendilerini bilgilendirdiler. Okula giden çocuklarımızı emanet ettiğimiz şoför arkadaşlarımıza araç kullanırken dikkat etmeleri gereken kurallar yanında araç içindeki öğrencilerle iletişim konusunda da eğitim verildi.
Bodrum Şoförler Odası olarak bu tür bilgilendirme seminerlerini üyelerimizin yapmış oldukları işin branşına göre sıklıkla tekrarlayacağız. Bu tür bir etkinlikte bize desteklerinden dolayı İilçe Jandarma komutanlığımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.