TCDD 1. Bölge Müdürlüğünün Yatırımları Edirne’de Anlatıldı

TCDD 1. Bölge Müdürlüğünün Yatırımları Edirne’de Anlatıldı :Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve Çanakkale illerimize yönelik olarak 2003-2014 yılları arasında Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile 1. Bölge Müdürlüğünün de içinde yer aldığı bağlı, ilgili ve ilişkili kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen faaliyetler, bölgeye yönelik icraatlar ve yeni döneme ilişkin planlar ve gelecek vizyonu ile sektörel gelişim planları konularında bilgi paylaşımı amacıyla, Edirne Ticaret Borsası Konferans Salonunda , STK’lar ve paydaş kuruluşların da davet edildiği bilgilendirme toplantısı düzenlendi.


Söz konusu toplantı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yahya BAŞ başkanlığında, 1.Bölge Müdürü Metin AKBAŞ’ın da temsilen dahil olduğu Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına bağlı Bölge Müdürlerinin de katılımıyla gerçekleşti.

Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve Çanakkale illerinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına bağlı yapılan yatırımlar ve gelecekte yapılması planlanan yatırımlarla ilgili Bakan Yardımcısının yaptığı sunumun ardından STK ve diğer katılımcıların bölgeye yönelik soruları cevaplanarak toplantı tamamlandı.

 sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar