Ak Parti Selendi İlçe Başkanı'ndan Yeni KarayoluAk Parti Selendi İlçe Başkanı’ndan Yeni Karayolu :AK Parti Selendi İlçe Başkanı Muharrem Sezer, Selendi-Demirci Karayolu’nun 5 Şubat 2015 tarihinde ihaleye çıkarılacağını söyledi.
Selendi ile Demirci’yi birbirine bağlayan 44 km’lik karayolu nihayet haleye çıkıyor. AK Parti İlçe Başkanı Muharrem Sezer, ’’Kimi zaman kışın ulaşıma kapanan yol ile ilgili hemşehrilerimizin Demirci ilçesine giderken gerek araçlarının yıpranması gerekse yakıt açısından kayba uğramalarının milli ekonomiye ciddi zarar verdiği hepimizin malumuydu.
Girişimlerimiz ve takiplerimiz neticesinde söz konusu yol yapımı şubat ayında ihaleye çıkıyor. Bu yol tamamlandığında Selendi-Demirci yolu daha emniyetli ve düzenli olacak. A 1 standardında olup 12 metre genişliğinde yapılacak olan Demirci-Selendi yolu 0-44+495 arası toprak tesviye, sanat yapıları, köprü ve üstyapı işleri ihaleye dahil olacak’’ dedi. Sezer, bin takvim gününde tamamlanacak olan yolun Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü tarafından 05.02.2015 Saat 11.00’de halesinin yapılacağını ifade ederek, ’’Bu yolun ihaleye çıkılmasında büyük çaba sarfeden Ak Parti Manisa milletvekillerine teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.
ak_parti_ilce_baskani_sezerden_yol_mujdesi
 

Reklamlar