Bursaray istasyonundan binlerce liralık hırsızlık

Bursaray istasyonundan binlerce liralık hırsızlık :Bursa’da, Bursaray’ın sefer yaptığı istasyonlarda bulunan ve güvenlik kameralarının görmediği noktalara bırakılan, içecek ve krakerlerin satıldığı otomatları parçalayan hırsızlar yaklaşık 10 bin lirayı alarak kaçtı.
Merkez Osmangazi ile Nilüfer İlçesi sınırlarındaki Demirtaş, Ataevler ve Altınşehir metro İstasyonuna bırakılan ve ‘kolamatik’ adı verilen, bozuk para atılarak içecek ve krakerlerin satıldığı cihazlar, dün gece kimlikleri belirlenemeyen hırsız veya hırsızlar tarafından soyuldu. Güvenlik kameralarının göremediği yerlerdeki cihazları levye ile kırıp içersinde bulunan bulunan paraları alan hırsızlar kayıplara karıştı.
Olay, sabah saatlerinde istasyonda temizlik yapan görevliler tarafından fark edildi. Haber verilmesi sonucu belirtilen istasyonlara giden polisler, aldıkları parmak izleri ile zanlıların kimliğini araştırıyor.
Polisler, benzer hırsızlık olaylarının daha önce de görüldüğünü, cihazlardan şimdiye kadar yaklaşık 10 bin lira çalındığını söylediİlk yorum yapan olun

Yorumlar