D-400 Karayolunun Bakımı Büyükşehir Belediyesi’ndeD-400 Karayolunun Bakımı Büyükşehir Belediyesi’nde :Mersin Büyükşehir Belediyesi ile Karayolları 5. Bölge Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile D-400 karayolunun bakımı Büyükşehir Belediyesi’ne geçti.
Karayolları ağındaki otoban yolu haricinde, Yenice’den Anamur’a kadar olan yol güzergahındaki refüjlerin tüm bakımı ve sulama işlerinin imzalanan protokol ile Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne geçtiğini belirten Başkan Kocamaz, bu bölgede Mersin Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı’nın gerekli çalışmaları sürdürdüğünü belirtti. 34. Cadde ve Stadyum Kavşağı’nın da Mersin’in prestiji olduğunu ifade eden Kocamaz, “Bu bölgede her zaman bakım gerekiyor. Özellikle Kent Estetiği ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığımız buradaki çalışmalarla ilgilenecekler” dedi.
Hizmetleri yürütürken devletin bütün kurumlarıyla birlikte hareket etmek istediklerini vurgulayan Kocamaz, “Hizmet sadece belli insanlara değil, bu ülkenin bütün insanlarına eşit şekilde verilmedir. Dolayısıyla barış ve huzur içerisinde bir kent, bir Türkiye yaratmak istiyorsak, devletiyle, milletiyle, yerel yönetimiyle, sivil toplum örgütüyle ve tüm halkıyla birleşmek, bütünleşmek mecburiyetindeyiz. Birbirimizin eksiğini tamamlamak mecburiyetindeyiz. Bu hizmet de bunlardan birisi olacaktır. İmzaladığımız bu protokolün Mersin ve ülkemize hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.