Hakkarili kayakçılara moral yemeğiHakkarili kayakçılara moral yemeği :Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, GSM Kayak İl Temsilciliği bünyesinde 2015 yılı faaliyet programında yer alan ‘Kuzey Disiplini Temel Eğitim Kampı’ kapsamında kayak branşında 90 sporcuya 10 günlük temel eğitim kampı icra edecektir. Bu eğitim kampı süresince sporculara kayak sporunun gerektirdiği temel nitelikler öğretilip, spurcuların öğle yemekleri de ücretsiz verilecektir.

Bu kapsamda ilk öğle yemeği dün şölen lokantasında verildi. Verilen yemeğe Yüksekova Kaymakamı İbrahim Çenet, Gençlik Spor il ve ilçe Müdürleri ile sporcular katılldı.

Yemekten sonra kısa bir konuşma yapan Kaymakam Çenet, sporculara başarılar dileyerek “Yüksekova’ya kayak merkezi yapacağız. Ön çalışmalarını yapıyoruz. Çalışmalarımız netleşince kamuoyunu bilgilendireceğiz. Bu merkezimiz Hakkari’de bulunan kayak merkezinden daha büyük ve daha modern olacak. Kayak dalında başarılı olan sporcularımız var. Bu sporcularımız 5 Şubat’ta Balkan Şampiyonası için Yunanistan’a gidecekler. Madalya ile döneceklerine inanıyoruz” dedi.

 

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 20/05/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Cts 25
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı

Ücretsiz e-mail Aboneliği

e-mail adresiniz: