Kahramanlı Lojistik filosunu güçlendirdiKahramanlı Lojistik filosunu güçlendirdi :Bölgemizde lojistik sektörünün önde gelen firmalarından Kahramanlı Lojistik, filosuna dahil ettiği 115 adet yeni çekici ile gücüne güç kattı.
Merkezi Mersin’de bulunan ve yurtiçinin yanı sıra İran, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Almanya, Fransa, İtalya başta olmak üzere yurtdışında da birçok ülkeye hizmet götüren Kahramanlı Lojistik, 115 yeni araç ile filosunu güçlendirip gençleştirdi. Kahramanlı Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kahramanlı “Kahramanlı Grup olarak filomuzu genişlettik, gençleştirdik. Grup olarak bugün Türkiye’nin her yerine iş nakli yapıyoruz, konteyner işi yapıyoruz. Mersin, Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş, Konya, Karaman, Kayseri’nin ithalat ve ihracatını kısmi olarak biz yapıyoruz” dedi.
24 SAAT HİZMET
Yaklaşık 40 yıldır sektörün içinde olduklarını ifade eden Ali Kahramanlı “Şu ana kadar 200 civarında aracımız vardı, 115 adet Mercedes çekici, axor 1840’ı filomuza kattık. Bundan sonra daha iyi hizmet vereceğiz. İstendiği an, istendiği saatte hizmet vermeye devam edeceğiz. Daha çok çalışacağız. Hem uluslararası, hem denizyolu, hem karayolu taşımacılığı yapıyoruz. Mersin’de geçici kabul depomuz var. Bölgemizde ithalatçının ve ihracatçının elini güçlendirmek için bu depoyu yaptık. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın son aldığı kararla bir takım sıkıntılarımız var ancak, en kısa zaman içinde bu sıkıntının giderilip yeniden eski hale geleceğine inanıyoruz” diye konuştu.
7 BİN METREKARELİK DEPO
Sahip oldukları geçici kabul deposunun bölge için çok önemli olduğunu dile getiren Kahramanlı “Depomuzda 7 bin metrekare kapalı, 55 bin metrekare açık sahamız var. 3 konteyner, 20 tane forkliftimiz 55 adet konteyner taşıyıcımız var. Bunun yanı sıra soğuk hava depomuz mevcut. Yani lojistik denince Mersin ve Türkiye’nin her yerinde her türlü hizmeti verip, adrese teslim iş yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Ekip olarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bundan sonra daha iyi çalışıp, işimizi büyütüp genişleteceğiz ve 24 saat çalışarak müşteri memnuniyetimizi en üst düzeyde tutmanın gayreti içinde olacağız” şeklinde konuştu.