Alanya çevre yolu otogar girişinde bozulan asfalt yenileniyorAlanya çevre yolu otogar girişinde bozulan asfalt yenileniyor  :Alanya Belediyesi asfalt ekipleri Çevre Yolu’nda şehirlerarası otobüs durağı girişinde bozulan asfaltı yeniliyor.
Alanya Belediyesi Çevre Yolu’nda bozulan satıh kaplamaları yenileme çalışmasını sürdürüyor. Daha önce Telekom ve Dinek Kavşağı ile birinci tünel arasında bozulan satıh kaplamaları yenileyen Fen İşleri Ekipleri, Kızlarpınarı Mahallesi’nde şehirlerarası otobüs durağı girişinde bozulan asfaltı da yenileme çalışmalarına başladı. Çevre Yolu’nda şehirlerarası otobüs durağı girişinde bozulan alanda asfalt yenileme çalışmasının ilk etabı olan freze ve eski asfaltı kaldırılma işlemi yapılıyor. Çevre Yolu’ndaki çalışma ile ilgili açıklama yapan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, otogar girişindeki çalışmanın gün içersinde tamamlanacağını söyledi. Başkan Yücel, “Şu an bozulan satıhlarda freze ve eski asfaltı kaldırma çalışmamız devam ediyor. Yaya, araç ve yol güvenliğini sağlayarak çalışmalarımızı en kısa zamanda bitirmeyi hedefliyoruz” dedi.
KADIPAŞA MAHALLESİ’NDE KALDIRIM YENİLENİYOR
Alanya Belediyesi, kaldırım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Fen İşleri ekipleri Kadıpaşa Mahallesi’nde Ali Haydar Sokak ile Cüceler Sokak’ta kaldırım çalışması başlattı. Alanya Belediyesi, mahallelerde bozulan ve kaldırım olmayan caddelerde kaldırım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Mahalle sakinlerinin talebini dikkate alan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Kadıpaşa Mahallesi’ndeki Ali Haydar ve Cüceler Sokak’ta kaldırımın yenilenmesi talimatını verdi. Şehrin estetiği yanında vatandaşların rahat ve güvenli bir şekilde kaldırımları kullanabilmesinin de önemine vurgu yapan Başkan Yücel, “Kaldırım ve yürüyüş yollarının engellilerin de kullanabileceği şekilde dizayn ediyoruz. Bu çalışmalarımız sadece merkezde değil tespitlerimiz doğrultusunda tüm mahallerimizde sürecek” dedi.
alanya-sehirlerarasi-otobus-duragi-girisinde-bozulan-asfalt-yenileniyor
 

Reklamlar