Balıkesirde vatandaşlardan alınan asfalt paraları geri ödeniyorBalıkesirde vatandaşlardan alınan asfalt paraları geri ödeniyor :Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, “Asfalt Paraları”nı geri ödüyor. Büyükşehir Belediyesi halk arasında ‘asfalt parası’ olarak bilinen Yol Harcamalarına Katılım Payı parasıyla ilgili yapılan ödemeleri geri ödeyecek.
Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, “Değerli hemşehrilerim, halk arasında asfalt parası olarak bilinen ‘Yol Harcamalarına Katılım Payı’ parası için Belediyemize ödeme yapmış iseniz; Son müracaat tarihi olan 30 Mart 2015 tarihine kadar Karesi ve Altıeylül Belediye Başkanlıklarına müracaat etmeniz durumunda, ödemiş olduğunuz tutar Belediyelerimiz tarafından borçlarınıza mahsup veya iade edilecektir” dedi.
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığından yapılan açıklamada, asfalt parası ödemiş ve geri iadesinden yararlanmak isteyen vatandaşların bu konuda ilgili Belediyelere başvurmalarının önemli olduğu hatırlatıldı.
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASFALT PARALARINI GERİ ÖDÜYOR

Reklamlar