İkisu-Şiran Yolu 27 Mart’ta ihale ediliyorİkisu-Şiran Yolu 27 Mart’ta ihale ediliyor :AK Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün ve AK Parti İl Başkanı Hakkı Gündüz’ün İkisu-Şiran yolu ile ilgili temasları sonrasında ihale tarihi belli oldu.
AK Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün ve AK Parti İl Başkanı Hakkı Gündüz’ün İkisu-Şiran yolu ile ilgili temasları sonrasında ihale tarihi belli oldu.
Milletvekili Üstün ve İl Başkanı Gündüz’ün Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfü Elvan ve Karayolları Genel Müdürü Cahit Turhan ziyaretleri neticesinde İkisu- Şiran yolunun geriye kalan ikmal işleri ile ilgili ihale talimatı verilmişti. Bugün itibariyle de ihale tarihi belli oldu.
Konuyla ilgili değerlendirme yapan Milletvekili Üstün, “18 yıldır bölgenin gündeminde olan ve bir türlü yapılamayan İkisu-Şiran yolunun 2011 yılı sonrasında özel takiplerimizle yüzde 80’ini çok şükür bitirdik. Bu Konuda Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanımız Hemşerimiz Binali Yıldırım Beye de İlimiz adına Teşekkür ediyorum. İkisu – Şiran Yolunun Kalan işlerinin ihalesi 27 Mart Cuma günü saat 10.00’da yapılarak, yapım işlemleri tamamlanacaktır. Özellikle bölgedeki hemşerilerime ve Gümüşhane ilimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
Milletvekili Üstün, “Gümüşhane ilimizle ilgili götürdüğümüz her konuda bize gereken desteği sağlayan Başta Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Lütfi Elvan beye Karayolları Genel Müdürü M.Cahit Turhan Beye, Gümüşhane Valimiz Yücel Yavuz Beye, Karayolları Trabzon Bölge Müdürümüz Selahattin Bayramçavuş’a, Karayolları çalışanlarına, bu Konunun her aşamada takibini yapan AK Parti İl Başkanımız Hakkı Gündüz ve Ak Parti Teşkilatlarımıza, Samimi bir şekilde İl Genelinde ve İl dışında konuyla ilgili platformlar oluşturan, maksadı ‘’bağcıyı dövmek değil üzüm yemek olan’’ Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, basın mensuplarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Reklamlar