Saraycık kavşağı trafik sinyalizasyon çalışmaları tamamlandıSaraycık kavşağı trafik sinyalizasyon çalışmaları tamamlandı :Bozüyük çevre yolunun Saraycık kavşağında başlatılan trafik sinyalizasyon çalışmaları kısa bir süre içerisinde tamamlanarak hizmete girdi.
Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın girişimleri ve Karayolları Bölge Müdürlüğü ile yapmış olduğu olumlu görüşmeler neticesinde Saraycık Caddesi üzerinde yapımına başlanan trafik sinyalizasyon çalışmaları tamamlandı. Yoğun bir şekilde yürütülen çalışmalar neticesinde yapımı kısa süre içerisinde tamamlanan kavşak trafik sinyalizasyonları ile birlikte trafiğe açılarak hizmete girdi.
Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan, pek çok maddi hasarlı ve yaralanmalı kazaların meydana geldiği kavşakta; yapılan trafik sinyalizasyon çalışmaları ile çok daha güvenli bir hale getirilerek kazaların en aza indirilmesi hedefleniyor. Trafik sinyalizasyonu; kavşak bölgesinde Saraycık yolu köprü geçişi, otoban giriş çıkışları, köprü giriş çıkışları olmak üzere tüm tali ve ana yollarda yapılarak faaliyete geçirildi.
saraycik-kavsaginda-baslatilan-trafik-sinyalizasyon-calismalari-tamamlandi

Reklamlar