Toplu Taşımada Kayseri Usulü MetrobüsToplu Taşımada Kayseri Usulü Metrobüs :Kocasinan Bulvarı üzerinde gerçekleştirilen proje çerçevesinde Kara Yolları Kavşağ’ında yoğunlaşan çalışmalar çerçevesinde toplu taşımanın aksamaması için Büyükşehir Belediyesi pratik bir çözüm buldu.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarfından şehir içi trafiğin rahatlatılması için Kocasinan Bulvarı’nda başlatılan çalışmalar, Kara Yolları Kavşağı’nda yoğunlaştı. Çalışmalar sırasında Kayseray güzergahındaki toplu taşımanın aksamaması için Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından pratik bir çözüm bulundu. Organize durağı ve Düvenönü durağı arasında vatandaşlar otobüs ile taşınmaya başlandı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hayri Naziksoy, “Uygulama başlamadan önce vatandaşlarımıza konuyu duyurduk. Bu çalışmalarımız 6 gün boyunca sürecek. Okullar açılmadan önce bu çalışmalarımızı bitirmeyi amaçlıyoruz. Bu konuda vatandaşlarımızın her türlü taleplerine açığız” diye konuştu.

Yusuf Kader isimli vatandaş, “Yapılan çalışmadan dolayı Düvenönü ile Organize Durağı’nı aktarma ile çekiyorlar. İnşallah yapımı biran önce biter” ifadelerini kullandı.

Reklamlar