Tramvay Üzerinde Tehlikeli YolculukTramvay Üzerinde Tehlikeli Yolculuk :Taksim’de tramvay üzerine çıkan şahsın 600 voltajlı elektrik akımına aldırış etmeden yolculuk yapması yürekleri ağza getirdi.

İstanbul Taksim’de İstaklal Caddesi üzerinde hizmet veren tramvayın üzerine çıkan bir kişi, 600 voltajlı elektrik akımına aldırış etmeden yolculuk yapması yürekleri ağza getirdi.

ÖLÜMLE DANS ETTİ

Daha çok çocukların arkadan ve yandan asıldıkları İstiklal Caddesi’ndeki tramvay, bu sefer farklı ve yolculuğa sahne oldu. Hareket halindeki tramvayın üzerine çıkan bir vatandaş, 600 voltajlı gerilim hatlarının altında yolculuk yaptı.

VATANDAŞLAR OLAYA EL ATTI

Tehlikeye davetiye çıkaran yolculuk, durumu fark eden vatandaşların vatmamanı uyarması üzerine son buldu. Canını hiçe sayan vatandaş, tramvayın durması üzerine bulunduğu yerden indirildi.

HAREKET HALİNDE ATLAYIŞ

Bu arada tramvay üzerinde ‘Asılmak yasak ve tehlikelidir’ uyarısına aldırış etmeyen çocuklar ise tehlikeye davetiye çıkarmaya devam diyor. Tramvaya asılan iki çocuk hareket halindeki tramvaydan atlayınca büyük tehlike atlattı.

 

Reklamlar