Türk Kompozit 2015 Kompozit Zirvesi

Türk Kompozit 2015 :Değerli Kompozit Sektörü Mensubu;Kompozit Sanayicileri Derneği; ilkini 2013 yılında gerçeklestirdiği Türkiye’nin Kompozit Etkinliği’nin ikincisini 8-9-10 Ekim 2015 tarihlerinde İstanbul’da gerçeklestirecektir.


“2. Türk ve Bölgesel Kompozit Sanayi, Teknoloji ve Uygulamaları Zirvesi ve Forumu” veya kısaca “TURK KOMPOZIT 2015 KOMPOZİT ZİRVESİ” kompozit sanayine özgü üretim, isleme ve uygulama metodları basta olmak üzere tüm kompozit sektörünü kapsayan faaliyetleri içerecektir. Özellikle ham maddeler (reçineler, elyaf ve takviye malzemeleri, teknik tekstiller, termosetler, termoplastikler, katkı malzemeleri), yarı ve ara ürünler, nihai ürünler, isleme teknolojileri, makina ve ekipmanlar, tüketim malzemeleri ve hizmetler, ziyaretçilere dönük teknik ve ticari seminerler, ürün sergileri, canlı demolar, ürün tanıtımları ve ödüller çerçevesinde sunulacaktır.

Etkinlik katılımcılara öncelikle Türkiye’nin yükselen bir sektöründe yer almanın ve güçlerimizi birlestirerek sektörün en güçlü tanıtımını yapmanın fırsatını sağlayacaktır. Katılımcılar, yerel ve bölgesel kullanıcılarla bir araya gelecek, ürünlerini, hizmetlerini sunma, sağlıklı is iliskileri gelistirme sansına sahip olacaklardır.

Etkinlik, yerel ve bölgesel kullanıcılara, kompozit üreticilerine, ham madde tedarikçilerine, hizmet servislerine ulasabilme, en son teknolojik uygulamalar hakkında bilgi alma fırsatı sunmaktadır. Sektörün profesyonellerine ise is ve kariyer fırsatları yaratmaktadır. Öğrencilere kompozit sektörünün sunduğu ürün ve hizmetleri tanıma fırsatı vermektedir.

Etkinliğimizde sizleri de aramızda görebilmeyi dileriz.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar