Üzülmez Yeni Çevre Yolu ‘nda çalışmalar başladıÜzülmez Yeni Çevre Yolu ‘nda çalışmalar başladı :Ak Parti Konya Milletvekili Hüseyin Üzülmez, kentte yapılan yatırımlar hakkında bilgilendirme toplantısı yaptı. Üzülmez, Yeni Çevre Yolu’nda 22 kilometrelik kısmın ihale edildiği ve çalışmalara başlandığını bildirdi.
Üzülmez, Süleyman Şah Türbesi ve Saygı Karakolu için düzenlenen operasyonda şehit olan asker için üzüntüsünü dile getirdi, operasyonu yapar Mehmetçiği tebrik etti.
Yeni bir seçim sürecine giriklerini hatırlatan Üzülmüz, ‘7 haziran seçimleri AK Parti’nin mutlak zaferiyle sonuçlanacak, özellikle Konya’da yeni rekorlar elde edilecektir’ dedi.
Konya’dan Ak Parti için yapılan başvurulara ilişkin de konuşan Hüseyin Üzülmüz, ‘Konyamız’da da 43’ü hanım, 163’ü erkek olmak üzere toplam 206 kişi, “Halka hizmet yolunda bende varım” diyerek müracaatta bulundu. Aday adayı müracaatları içerisinde 27 engelli kardeşimiz de bulunuyor’ dedi.
Konya bağlantılı yollardaki bölünmüş yolun uzunluğu 941 kilometreye ulaştığını hatırlatan Üzülmez, ‘ 2016 yılında bitirilmesi planlanan 122 kilometre uzunluğundaki yeni çevre yolunun 22 kilometrelik kısmı ihale edilmiş ve çalışmalara başlanmıştır’ ifadelerini kullandı.
uzulmez-yeni-cevre-yolu-nda-calismalar-basladi

Reklamlar