Başkan Yazgı Asfalt Atılacak Mahallelerde İnceleme Yaptı

Başkan Yazgı Asfalt Atılacak Mahallelerde İnceleme Yaptı :Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, asfalt atılması planlanan Çerdiğin ve Meydan mahallesi’nde inceleme yaptı.
Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Fen işleri Müdürlüğünce asfalt atılması planlanan Çerdiğin ve Meydan mahallerine giderek muhtar ve vatandaşlarla görüştü. Plan dahilinde belediye hizmetlerinin her mahalleye ulaşacağını söyleyen Başkan Yazgı, muhtarlardan mahallelerinde eksikliklerin not almalarını istedi. Göreve geldiği ilk günden itibaren asfalt çalışmaların kenar mahallelerde başladığını hatırlatan Başkan Haluk Şahin Yazgı, “Göreve süremizin bir yılı doldu. Bizler göreve geldiğimiz andan itibaren asfalt çalışmamızı kenar mahallerden başlattık. Çünkü öncesi gezilerimizde bu 30 hatta 40 yıl hizmetin gitmediği mahalleler vardı. Bizlerde vatandaşımızın hizmet beklentisini boşa çıkarmadık. Yıllarca hizmetten yoksun kalmış ve asfaltı olmayan kenar mahallelerde asfalt çalışması başlattık” dedi.
Çerdiğin Mahalle Muhtarı İbrahim Köse, mahallelerine ziyarete gelen Başkan Haluk Şahin Yazgı’ya teşekkür ederek, “Bizler Aksaray’a yapılan hizmeti Mahallemize yapılmış gibi görür, o şekilde değerlendiririz. Ancak bizleri ziyaret ederek eksikliklerimiz olup olmadığını sormaya gelmişsiniz, çok teşekkür ediyorum. Mahalle olarak sizlere dua ediyoruz” şeklinde konuştu.
Başkan Yazgı, mahalle ziyaretinin ardından büz şantiyesine geçerek alt yapıda kullanılmak üzere hazırlanan yeni logolu kapakları inceledi.sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar