Körfezde Yollar AsfaltlanıyorKörfezde Yollar Asfaltlanıyor :Körfez Belediyesi, ilçe genelinde bozulan yollarda asfalt yenileme ve bakım çalışmalarını sürdürüyor.
Körfez Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekiplerce, Yeniyalı mahallesi Hızır Reis caddesinde asfalt çalışması başlattı. Kış aylarının çetin geçmesi sonucu aşınan yollar, belediye ekipleri tarafından onarılıyor. Körfez’in yoğun trafik noktalarından biri olan Hızır Reis caddesi yan yolda 30 ton asfalt kullanarak çalışmasını tamamlayan belediye ekipleri, yolu vatandaşın hizmetine açtı.
Çalışmalarda kullanılan malzemelerin tamamı ise Körfez Belediyesi tarafından üretiliyor. Körfez’de asfalt serim ve bakım çalışmalarının ara vermeden devam edeceğini vurgulayan Belediye Başkanı İsmail Baran, “Tüm yollarımızı güzelleştirmeye, değiştirmeye devam ediyoruz. Bu yıl standartları yüksek asfalt çalışması yapıyoruz. Alt yapısı biten bütün yollarımızda uzun yıllar kullanılacak olan kaliteli ve konforlu asfalt çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Yol çalışmaları bizim için çok önemli. Bu yüzden bütün ara sokaklar ve ana caddelerde titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.