Alanya’da 2015 Yılında 100 Kilometre Sathi Kaplama,35 Kilometre Sıcak Asfalt Hedefi

Alanya’da 2015 Yılında 100 Kilometre Sathi Kaplama,35 Kilometre Sıcak Asfalt Hedefi :Antalya’nın Alanya ilçesinde bir yıl içinde 350 bin metre bakım onarım yol genişletme, 100 kilometre asfalt, 10 bin metre drenaj, 12 bin metrekare parke yapımı gerçekleştirilirken, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi.
Alanya Belediyesi tarafından doğu, batı ve merkezde oluşturulan hizmet birimleri ile merkez ve mahallelerin sorun ve sıkıntıları tespit edilerek, aciliyet ve öncelik sırasına göre hizmetle buluşturulduğunu bildiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, çalışmaların devam ettiğini kaydetti, 2014 yılında 100 kilometre asfalt kaplama yaptıklarını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bu yıl içinde 35 kilometre sıcak asfalt ile 100 kilometre sathi kaplama hedefleri olduğunu söyledi.
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Altyapı çalışmalarımızda merkez ve kırsal da devam ediyor. Büyükhasbahçe Mahallesi Mamamdı mevkiinde 350 metre menfez çalışmamız var. Yine Uğrak mahallesinde altyapıya devam ediyoruz. Uğrak Mahallesi bizim yetki sınırlarlı içersinde doğuda hizmet verdiğimiz en uzak mahalle. Hizmetlerimiz merkez ve mahallelerde sürüyor” dedi.sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar