Eski Bursa yolu asfaltla kaplandıEski Bursa yolu asfaltla kaplandı : Bursa’da İnegöl Belediyesi tarafından şehrin muhtelif bölgelerinde gerçekleştirilen asfaltlama çalışmalarının son durağı eski Bursa Yolu oldu. Yapılan çalışmanın ardından bölgenin, OSB Köprüsü’nde oluşan trafik sirkülasyonunu azaltılması amaçlanıyor.
Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu, Belediye ekiplerince Eski Bursa Yolu üzerinde gerçekleştirilen asfaltlama çalışmasını yerinde inceledi.
MALİYETİ 160 BİN TL
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu, “Baharın gelmesiyle birlikte İnegöl Belediyesi olarak üst yapı çalışmalarımızı hızlı bir şekilde başlatmış bulunmaktayız. Bu kapsamda şehrimizin çeşitli bölgelerinde ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyorlar. Bugün de OSB Bağlantı Köprüsü’nün devamındaki alanda asfalt kaplama çalışmaları yapmaktayız. OSB Köprüsü’nde devam eden çalışmadan dolayı,yolun önemi daha da arttığı için yolun genişletilmesi uygun görülmüştür. Bu çalışmamızın amacı, OSB Köprüsü’nde yoğunlaşan trafik sirkülasyonunu azaltmaktır. Çalışma öncesinde kaplama işleminin yapılacağı bölgenin asfaltlanmaya hazır hale gelmesi için teknik olarak altyapı ve üstyapı işlemleri tamamlanmıştır. Yapılan bu çalışmamız ile toplam bin 100 ton asfalt kaplama yapılacak olup, çalışmanın belediyemize maliyeti 160 bin TL’dir. Ben yapılan bu çalışmaların tüm ilçe halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyor, saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu.
eski-bursa-yolu-asfaltla-kaplandi
 

Reklamlar