Katlı köprülü kavşaklar trafiği rahatlatacak

Katlı köprülü kavşaklar trafiği rahatlatacak :Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Karayolları 9. Bölge Müdürleriyle ihalesi yapılan katlı köprülü kavşakları yerinde inceledi.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Karayolları 9. Bölge Müdürleriyle ihalesi yapılan katlı köprülü kavşakları yerinde inceledi.
Başkan Güvenç ve görevine yeni atanan Karayolları 9. Bölge Müdürü Şefik Solmaz ile Sırrın, Akçakale ve Çevik Kuvvet Kavşaklarında yapılacak olan Köprülü Kavşakları ve yeni yapılacak yolları inceledi. Söz konusu kavşaklar hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Güvenç, kavşakların şehir trafiğini rahatlatacağını söyledi.
İlk olarak Sırrın Köprülü Kavşak’ın temelinin atılacağını ifade eden Başkan Güvenç, bu yıl Şanlıurfa’da ulaşım projelerin hayata geçirileceği yıl olacağını ifade etti.
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CELALETTİN GÜVENÇ, KARAYOLLARI 9. BÖLGE MÜDÜRLERİYLE İHALESİ YAPILAN KATLI KÖPRÜLÜ KAVŞAKLARI YERİNDE İNCELEDİ. (İHA/ŞANLIURFA-İHA)İlk yorum yapan olun

Yorumlar