Körfezde Asfalt Çalışmaları Devam EdiyorKörfezde Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor :Körfez Belediyesi kentin en önemli caddelerinden biri olan Adnan Kahveci bulvarında dayanıklı asfalt kaplama çalışması gerçekleştirdi.
Adnan Kahveci bulvarı üzerinde asfalt serim işlemi yapan Körfez Belediyesi ekipleri, bir gecede çalışmaları tamamladı. Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü halkı Sabah mesai saatinde mağdur etmemek için insanüstü bir gayret göstererek Adnan Kahveci bulvarında aynı gecede yıpranmış asfaltını kazıdı. Belediye ekipleri aynı gecede alt yapı çalışmalarını da tamamlayarak aynı gece kalıcı ve dayanıklı asfalt kaplamasını yaparak sabah mesai saatinde Adnan Kahveci bulvarını yeniden hizmet hazır hale getirdi.
Değişen ve Gelişen Körfez için adım adım ilerleyerek insan odaklı hizmetleri Körfez’e kazandıran Belediye Başkanı İsmail Baran, “Adnan Menderes bulvarında ekiplerimiz ummalı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Buradaki çalışmamızı bir gün içerisinde bitirmeyi hedefliyoruz. Bu nedenle ekibimiz gecenin ilerleyen saatlerine kadar burada çalışmalarını sürdürecek. Körfez sokakları bizim evimiz gibi. Hatta misafir odamız gibi. Bildiğiniz gibi evimizdeki odalarımızı nasıl süslüyor ve rahat bir ortam haline getiriyorsak. Bizlerde cadde ve sokaklarımızı evimiz gibi süslüyor, halkımızın rahat etmesi adına gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz” dedi.
Gece geç saatlerde bölgede çalışma olduğunu gören ve çalışma yapan ekiplerin yanına gelen vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirerek Belediye Başkanı İsmail Baran’a teşekkür ettiler.
korfezde-asfalt-calismalari-devam-ediyor

Reklamlar