Şehitkamilde sıfır asfalt çalışması başladıŞehitkamilde sıfır asfalt çalışması başladı :Şehitkamil Belediyesi, kış aylarının sona ermesiyle birlikte ilçe genelinde asfaltsız ve bozuk yol bırakmamak için çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. Aydınlar Mahallesinde bulunan iş alanlarının olduğu bölgede geniş çaplı sıfır asfalt çalışması başlatan Şehitkamil Belediyesi, ilçe genelinde asfaltsız yol bırakmayacak.
Şehitkamil ilçesini yaşanabilir ilçe haline getirme yolunda çalışmalarını aralıksız sürdüren Şehitkamil Belediyesi, kış aylarının sona ermesiyle birlikte yeniden asfalt çalışmalarına başladı. Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilk olarak Aydınlar Mahallesi’nde bulunan iş alanlarının olduğu bölgede bozuk ve tahrip olmuş yolları düzelterek, sıfır asfalt çalışması yaptı. Ayrıca Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından bir çok bölgede açılan yollarında alt yapı çalışmalarının bitirilmesiyle birlikte sıfır asfalt çalışmalarına başlanılacak.
Bununla birlikte ilçe genelinin tamamında bozuk ve tahrip olan yollarında asfaltlanacağı belirtildi. Şehitkamil Belediyesi tarafından Mahallelerinde başlatılan sıfır asfalt çalışmasından memnun kaldıklarını dile getiren Aydınlar Mahalle Muhtarı Salih Bilışık, “Şuan mahallemizde bulunan iş alanlarının olduğu bölgede geniş çaplı bir asfalt çalışması başlatıldı. Sizlerin de gördüğü gibi yollar sıfır asfalt yapılarak yenileniyor. Belediyemiz tarafından mahallemize genel olarak yapılan bütün hizmetlerden memnunuz. Sağ olsun Başkanımız ne tür isteğimiz olsa hemen yerine getirmeye çalışıyor ve bir dediğimizi iki etmiyor. Kış aylarının sona ermesiyle birlikte artık mahallemizde asfaltsız ve bozuk yol kalmayacak. Yollarımız düzgün bir şekilde mahalle sakinlerimizin hizmetine sunulacak. Bundan dolayı da başta Şehitkamil Belediye Başkanımız sayın Rıdvan Fadıloğlu’na mahallemize yapmış olduğu bu tür hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
sehitkamil-de-sifir-asfalt-calismasi

Reklamlar