Bodrum Belediyesi asfalt çalışmalarına hız verdi

Bodrum Belediyesi asfalt çalışmalarına hız verdi :Yerel seçimlerin ardından ilçenin tamamına hizmet vermeye başlayan Bodrum Belediyesi, sorumluluk sahasına giren yollarda asfaltlama çalışmalarını hızla sürdürüyor.
Bodrum Yarımadası genelinde nisan ayı başında bakım – onarım çalışmalarını hızlandıran ve birçok bölgede hasar gören yollara yama yapan Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, havaların ısınmasıyla birlikte asfaltlama çalışmalarına da başladı.
Gümbet ve Ortakent mahallelerinde asfalt çalışmalarını sürdüren ekipler, Mumcular Çamlık’ta da yama çalışmalarını tamamladı. Turgutreis Akçaalan bölgesinde ise yolları asfaltlayan ekipler ayrıca sahilde de Turgutreis Kadıkalesi arasında yürüyüş yollarının çalışmalarını bitirdi.
Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Bodrum merkezde Yokuşbaşı Mahallesi 1836 Sokak’ta, 600 ton sıcak asfalt kullanarak başlattığı çalışmaları tüm yarımada genelinde hızla sürdürecek. İki asfalt şantiyesinde üretilen asfaltlar, hızla, ihtiyaç olan bölgelerde kullanılacak.
Turgutreis’te gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Yaz sezonu öncesinde başladığımız çalışmalarımız hızla sürüyor. İhtiyaç olan bölgelerde ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. Öte yandan Aydem ve DSİ ekiplerinin yapmış olduğu çalışmaların ivedilikle tamamlanması için girişimlerimiz de sürüyor” dedi.Armin

Rail Industry Show 2020

sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar