Hill International Şirket Merkezini Philadelphia’ya Taşıdıİnşaat Risklerinin Yönetilmesinde uluslararası lider olan Hill International (NYSE:HIL), bugün Global Genel Merkezini, Center City Philadelphia’ya taşıma işini tamamladığını duyurdu. Hill’in yeni adresi; One Commerce Square, 2005 Market Street, 17. Kat, Philadelphia, Pensilvanya, Tel: (215) 309-7700.

Şirketin yeni merkez ofisi, Brandywine Realty Trust ile yapılan 12 yıllık kira kontratı uyarınca, yaklaşık 60.000 metrekarelik ofis alanı içeriyor. Yeni ofis alanı mimar ve iç tasarımcı olan L2Partridge tarafından tasarlandı ve INTECH Construction tarafından inşa edildi. Hill, taşınmayı gayrimenkul danışmanı Newmark Grubb Knight Frank’in desteği ile gerçekleştirdi.

Hill’in Marlton, New Jersey’deki önceki ofisi kapatıldı. Şirket New Jersey’de bulunan, 10 Woodbridge Center Drive, Suite 430, Woodbridge, New Jersey 07095 adresinde yeni bir ofis açtı.

Hill’in Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı David L. Richter “Genel Merkezimizi Philadelphia’ya taşıdığımız için çok mutluyuz” dedi ve “Center City iş bölgesinde bulunan yeni ana merkezimizle ve iki yerel ofisimizin birleşmesiyle, ileriye dönük olarak önemli sonuçlar elde etmeyi umuyoruz” diye ekledi.

Hill International, dünya çapında 100 ofisi ve 4,700 profesyonel çalışanıyla binalar, ulaşım, çevre, enerji ve endüstriyel yatırımlar öncelikli olmak üzere; program yönetimi, proje yönetimi, inşaat yönetimi, inşaat hak talepleri ve diğer danışmanlık hizmetlerini vermektedir. “Engineering News-Record” dergisinin ölçümüne göre Hill, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük dokuzuncu inşaat yönetim firması olarak sıralanmıştır. Hill ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen www.hillintl.com web sitesini ziyaret ediniz.

 

Reklamlar