Kayseri Esnafı Bakan Işıktan Hızlı Tren İstediKayseri Esnafı Bakan Işıktan Hızlı Tren İstedi :Kayseri’de esnaf ziyaretinde bulunan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, pastırma dilimledi, dilimlediği pastırmadan yiyerek yanındakilere ikram etti.

Kayseri’de esnaf ziyaretinde bulunan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, pastırma dilimledi, dilimlediği pastırmadan yiyerek yanındakilere ikram etti. Ziyaret ettiği bir esnaf ise Bakan Işık’tan bir an evvel Kayseri’ye hızlı tren gelmesini istedi.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kayseri programı kapsamında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Mehmet Özhaseki ve diğer adaylarla birlikte esnaf ziyaretinde bulundu. Kazancılar Çarşısı girişinde bankta oturan vatandaşlarla sohbet eden Bakan Işık, pastırmacıları ziyaret etti. Esnafla sohbet eden Işık, pastırma dilimledi. Daha sonra dilimlediği pastırmadan yedi ve yanındakilere ikram etti. Esnaf ziyaretinde bir pastırmacı, Bakan Fikri Işık’tan Kayseri’ye hızlı tren isteğinde bulundu. Bakan Işık, “Olacak” diye cevap verdi.

Daha sonra kuyumcuda çay içen Işık, esnaf ziyaretlerine devam etti.

Reklamlar