Siemens 4. Kariyer Şenliği GerçekleştiSiemens 4. Kariyer Şenliği Gerçekleşti : Siemens, 12 Mayıs 2015 Salı günü Kartal Kampüsü’nde ‘Geleceğine Söz Ver!’ mottosu ile düzenlendi.

Siemens Kariyer Şenliği’ne Bahçeşehir Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Işık Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi’nden öğrenciler katıldı.

Siemens Kariyer Şenliği’nde üniversite öğrencileri Siemens çalışanlarıyla vakit geçirirken Siemens’in iş birimleri ve geleceğe yönelik ürün ve çözümleri “Sürdürülebilir Enerji”, “Geleceğin Sağlığı”, “Akıllı Altyapılar” ve “Geleceğin Üretimi” çadırlarında tanıtıldı.

Üst düzey yöneticiler ve çalışanlar ile birlikte gerçekleşen sohbet ve sunumlara ek olarak, Diversity stand’ında Siemens’in çeşitlilik yaklaşımı ve İnsan Kaynakları stand’ında Siemens’in iş politikası ve iş hayatına hazırlık ile ilgili bilgiler paylaşıldı. Öğrenciler ayrıca Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Hüseyin Gelis ile sohbet etme ve deneyimlerinden faydalanma fırsatı buldular.

Kelime Oyunu programı ile tanınan sunucu Ali İhsan Varol’un üniversitelilerle birlikte olduğu Şenlik’te öğrenciler bilgilendirildi.

 

Reklamlar