Yapamazsınız’a otoyol cevabıYapamazsınız’a otoyol cevabı : AK Parti’nin Antalya’daki takım kaptanı Lütfi Elvan, muhalefetin ‘yapılamaz’ eleştirisine otoyol projeleriyle cevap verdi
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan’ın girişimleriyle başlatılan proje ile Antalya otoban yollar ile tanışıyor. Antalya, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından hazırlanan otoban projeleriyle karayolu ulaşımında nefes alacak.
HANİ YAPILAMAZDI?
AK Parti’nin Antalya’daki takım kaptanı ve Antalya Milletvekili Adayı ve eski Bakan Elvan’ın açıkladığı ancak CHP Antalya Milletvekili adaylarının proje üretmek yerine “Yapamazsın” siyaseti ile eleştirdiği projelerin başında otobanlar geliyor. Muhalefetin eleştirilerine karşılık Elvan’ın açıkladığı projelerin lafta değil programa alındıkları ve etüd çalışmalarının başladığı belirlendi.
NEFES ALDIRACAK
Antalya’ya ulusal karayolu ağında nefes aldıracak en önemli proje olan Antalya-Afyonkarahisar Otoyolu’nun detayları tek tek ortaya çıktı. Toplam uzunluğu 278 km olacak otoyolda 21 km uzunluğunda 27 adet viyadük, 3.6 kilomet re uzunluğunda 2 adet tünel yer alacak.
İKİNCİ OTOBAN
AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan’ın açıkladığı Ankara ve İzmir’i Antalya ve Alanya’ya otoyol ile bağlama projesinde otoyolun toplam uzunluğu 132 kilometre olacak. Proje içinde 13 kilometre uzunluğunda 4 adet tünel, 2.5 kilometre uzunluğunda 2 adet viyadük yer alacak.
OTOYOL HAMLESİ
Cumhuriyet tarihinde bugüne kadar görülmemiş bir ulaşım hamlesi yaşayacak Antalya’ya üçüncü otoyol ise Aydın-Denizli- Antalya Otoyolu olacak. Toplam uzunluğu 132 kilometre olacak bu otoyolda ise 13 kilometre uzunluğunda 4 adet tünel, 2.5 kilometre uzunluğunda 2 adet viyadük bulunacak.
yapamazsiniza-otoyol-cevabi

Reklamlar