Alstom Trenleri CezayirdeAlstom Trenleri Cezayirde: Cezayir Demiryolları (SNTF) ile Alstom firması 17 adet Coradia Polyvalent elektrodizel tren alımı konusunda anlaştı. 29 temmuzda yapılan anlaşmanın maliyeti ise 200 milyon Euro olarak açıklandı. Trenlerin teslimatının ise 2018 Ocak ayında başlayacağı planlandı.

Alınacak trenlerin Cezayir’in şehirler arası ulaşımında kullanılacağı belirtildi. Trenler Oran, Annaba, Constantine ve Bechar şehirleri arası taşımacılık için kullanılacak.

Alstom firmasının Fransa’daki Reichshoffen fabrikasında üretilecek trenler 6 adet vagona sahip, 110 m uzunluğunda ve 265 yolcu kapasiteli olarak üretilecek. 350 kW’lık trenler 160 km/sa hıza ulaşabilecek.

Alstom Transport’un Orta Doğu ve Afrika’dan sorumlu başkan yardımcısı Gian-Luca Erbacci ise yaptığı açıklamada Cezayirli vatandaşların artık bu son teknoloji ürünü ve aynı zamanda çevreci trenlerle daha hızlı ve konforlu seyahat yapabileceklerini belirtti. Ayrıca Cezayir’in Alstom Transport’u seçmesinin yerinde bir tercih olduğunu da sözlerine ekledi.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.